KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12922001
nr 1292 2001
Sven Svensson
(1906-1999), Sverige
Oljemålning, Alvaret, Öland, Signerad. Olja på pannå, 22x28 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:37:46
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
- Klassiska
25 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska